Inteligentne szkła

Aktualności

2 miesięcy temu

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy cały Zespół Transitions.

2 miesięcy temu
Przemek Saleta

Dziękujemy za zaufanie. Transitions Polska Inteligentne szkła zwiedzamy świat z Przemek Saleta.
#transitions #szkla #jasnewpomieszczeniach #ciemnenazewnatrz #dopasowane #doilosciswiatla

W końcu przejrzałem na oczy???? Super szkła i super serwis. Dziękuję Essilor Polonia i @oczko21 Transitions Polska Inteligentne szkła #transitions #inteligentneszkla #oczko21

@ KOH SAMUI

2 miesięcy temu

Inteligentne szkła Transitions w wersji dla kierowców - XTRActive, reagują na światło widzialne aby zabarwić się również za szybą samochodu (nawet do II kategorii - ok. 52%). Bądź bezpieczny za kierownicą, zapytaj optyka o szkła adaptujące się do warunków światła.
W pomieszczeniach delikatne zabarwienie wspomaga widzenie w sztucznym oświetleniu, na zewnątrz extra ciemne - przeciwsłoneczne szkła oraz zabarwione za szybą samochodu.

2 miesięcy temu
Transitions_zielone

Wspaniałego weekendu, aby magiczne kolory towarzyszyły Wam w ciągu najbliższych dni.
Okulary mogą być wspaniałym dodatkiem 🙂
#transitions #zielone #sciemnianienazawolanie

3 miesięcy temu
Style Mirrors

Lustrzane szkła adaptujące się? Zapytaj Optyka o Inteligentne szkła Transitions w wersji lustrzanej. W pomieszczeniach lekka poświata, na zewnątrz stają się ciemno lustrzane - dopasowując się do ilości światła.
Transitions XTRActive Style Mirrors w kolorze srebrnym - wybierz dla Siebie jeden z 10 dostępnych kolorów.

« 3 of 3 »

Skontaktuj się z nami

Zgody