Aktualności

11 miesięcy temu

Tomasz Ciachorowski i jego Transitions Signature - zobacz jak dopasowują się do ilości światła - chroniąc Twój wzrok w każdej sytuacji. W pomieszczeniach przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego z ekranów, na zewnątrz po zaciemnieniu szkieł, chronią przed UV i światłem niebieskim emitowanym przez słońce.

11 miesięcy temu

Inteligentne szkła Transitions dopasowują się w swoim zabarwieniu do ilości światła - stając się tak ciemne jak tego potrzebujesz.
Olciiak oraz Asia Biernacka wybrały granatowy kolor szkieł Transitions Siganture
#fashionblogger #travelblogger #transitions

12 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Kiedy zastanawiasz się czy szkła Transitions Signature są tak uniwersalne, że w jednej parze okularów masz tradycyjne szkła bezbarwne a po wyjściu na zewnątrz staną się ciemne jak przeciwsłoneczne.... Bądź jak Magda Bereda i Łukasz Górski - postaw na sprawdzone rozwiązanie.
Zapytaj swojego optyka o Inteligentne szkła Transitions
#transitions #szklazkorekcjaibez #optyk #okulary2w1
https://inteligentneszkla.pl/

12 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Lara Gessler i Piotr Szeląg podczas słonecznego wyjazdu. Sprawdź jak Inteligentne szkła Transitions dopasowują się do ilości światła chroniąc Twój wzrok wszędzie tam gdzie jesteś. Oboje wybrali szarozielony kolor szkieł Transitions Signature - zupełnie bezbarwne szkła w pomieszczeniach, stają się tak ciemne na zewnątrz jak tego potrzebujesz.
foto Kuba Ceran

12 miesięcy temu

Transitions tak jak lato mieni się wieloma kolorami. Poznaj 7 kolorów szkieł Transitions Signature lub 10 kolorów lustrzanych Transitions Style Mirrors - wejdź na https://inteligentneszkla.pl/
foto Kuba Ceran

12 miesięcy temu

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Pamiętajcie o najlepszej ochronie wzroku przed promieniowaniem UV i światłem niebieskim. Zapytajcie optyka o Inteligentne szkła Transitions (szkła z korekcją i bez)
#transitions #szkla #jasnewpomieszczeniach #ciemnenazewnatrz #sciemnianienazawolanie

12 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Olciiak wybrała modne szkła Transitions w kolorze granatowym. Uniwersalne rozwiązanie na cały dzień - jasne szkła w pomieszczeniach, zaciemnione - dopasowane do ilości światła na zewnątrz.
#transitions #sciemnianienazawolanie

12 miesięcy temu

Inteligentne szkła Transitions - dopasowane do ilości światła. Szkła o zmiennym zabarwieniu. W pomieszczeniach zupełnie bezbarwne, na zewnątrz tak ciemne jak tego potrzebujesz.
Tomasz Ciachorowski wybrał bursztynowe szkła Transitions Signature.
#fashion #comfort #2w1

12 miesięcy temu

Blogerka kulinarna Lara Gessler w słonecznej Lizbonie.
Jej wybór: Inteligentne szkła Transitions XTRActive Style mIrrors - lustrzane szkła o zmiennym zabarwieniu. Jasne w pomieszczeniach szkła, stają się ciemne na zewnątrz. Szukaj w dobrych salonach optycznych na terenie Polski.
#transitions #inteligentneszkla

12 miesięcy temu

Hubert Gromadzki wybrał lustrzane Inteligentne szkła Transitions Style Mirrors. Szkła o zmiennym zabarwieniu - dopasowane do ilości światła - od jasnych w pomieszczeniach do ciemnych na zewnątrz.
Zapytaj optyka o Inteligentne szkła Transitions.

« 2 of 8 »