Aktualności

["error","The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication."]
4 miesięcy temu

Tomasz Ciachorowski i jego Transitions Signature - zobacz jak dopasowują się do ilości światła - chroniąc Twój wzrok w każdej sytuacji. W pomieszczeniach przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego z ekranów, na zewnątrz po zaciemnieniu szkieł, chronią przed UV i światłem niebieskim emitowanym przez słońce.

4 miesięcy temu

Inteligentne szkła Transitions dopasowują się w swoim zabarwieniu do ilości światła - stając się tak ciemne jak tego potrzebujesz.
Olciiak oraz Asia Biernacka wybrały granatowy kolor szkieł Transitions Siganture
#fashionblogger #travelblogger #transitions

4 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Kiedy zastanawiasz się czy szkła Transitions Signature są tak uniwersalne, że w jednej parze okularów masz tradycyjne szkła bezbarwne a po wyjściu na zewnątrz staną się ciemne jak przeciwsłoneczne.... Bądź jak Magda Bereda i Łukasz Górski - postaw na sprawdzone rozwiązanie.
Zapytaj swojego optyka o Inteligentne szkła Transitions
#transitions #szklazkorekcjaibez #optyk #okulary2w1
https://inteligentneszkla.pl/

4 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Lara Gessler i Piotr Szeląg podczas słonecznego wyjazdu. Sprawdź jak Inteligentne szkła Transitions dopasowują się do ilości światła chroniąc Twój wzrok wszędzie tam gdzie jesteś. Oboje wybrali szarozielony kolor szkieł Transitions Signature - zupełnie bezbarwne szkła w pomieszczeniach, stają się tak ciemne na zewnątrz jak tego potrzebujesz.
foto Kuba Ceran

4 miesięcy temu

Transitions tak jak lato mieni się wieloma kolorami. Poznaj 7 kolorów szkieł Transitions Signature lub 10 kolorów lustrzanych Transitions Style Mirrors - wejdź na https://inteligentneszkla.pl/
foto Kuba Ceran

4 miesięcy temu

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Pamiętajcie o najlepszej ochronie wzroku przed promieniowaniem UV i światłem niebieskim. Zapytajcie optyka o Inteligentne szkła Transitions (szkła z korekcją i bez)
#transitions #szkla #jasnewpomieszczeniach #ciemnenazewnatrz #sciemnianienazawolanie

4 miesięcy temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Olciiak wybrała modne szkła Transitions w kolorze granatowym. Uniwersalne rozwiązanie na cały dzień - jasne szkła w pomieszczeniach, zaciemnione - dopasowane do ilości światła na zewnątrz.
#transitions #sciemnianienazawolanie

4 miesięcy temu

Inteligentne szkła Transitions - dopasowane do ilości światła. Szkła o zmiennym zabarwieniu. W pomieszczeniach zupełnie bezbarwne, na zewnątrz tak ciemne jak tego potrzebujesz.
Tomasz Ciachorowski wybrał bursztynowe szkła Transitions Signature.
#fashion #comfort #2w1

4 miesięcy temu

Blogerka kulinarna Lara Gessler w słonecznej Lizbonie.
Jej wybór: Inteligentne szkła Transitions XTRActive Style mIrrors - lustrzane szkła o zmiennym zabarwieniu. Jasne w pomieszczeniach szkła, stają się ciemne na zewnątrz. Szukaj w dobrych salonach optycznych na terenie Polski.
#transitions #inteligentneszkla

4 miesięcy temu

Hubert Gromadzki wybrał lustrzane Inteligentne szkła Transitions Style Mirrors. Szkła o zmiennym zabarwieniu - dopasowane do ilości światła - od jasnych w pomieszczeniach do ciemnych na zewnątrz.
Zapytaj optyka o Inteligentne szkła Transitions.

« 2 of 8 »