Aktualności

22 godzin temu
Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski ????????????‍♀️

A jeszcze kilka dni temu wygrzewałem tyłek nad oceanem w Portugalii ????. Jak widać na załączonych obrazkach, jestem gotowy na lato ????#citybreak #lisbone #summervibes @transitions_inteligentne_szkla @ Portugal

1 tydzień temu

#repost Hubert Gromadzki
Hubert wybrał lustrzane szkła Transitions - jasne w pomieszczeniu, ciemne szkła na zewnątrz - dopasowujące się do ilości światła. Magia ściemniania na zawołanie!

1 tydzień temu

#repost Magda Bereda
Wspaniała Lizbona w pełnym słońcu i Inteligentne szkła Transitions - zupełnie jasne w pomieszczeniu stają się ciemne, jak przeciwsłoneczne na zewnątrz. Magda wybrała bursztynowy kolor szkieł.
#optyk #inteligentneszkla

1 tydzień temu

Tomasz Ciachorowski
Bursztynowe szkła Transitions - okulary korekcyjne w wyjątkowej odsłonie. W pomieszczeniach szkła Transitions są zupełnie bezbarwne, na zewnątrz stają się ciemne - jak przeciwsłoneczne.

1 tydzień temu

Olciiak tak wyjątkowa!
Lizbona - słoneczna stylizacja i pełna ochrona wzroku, dzięki Inteligentnym okularom Transitions. Jasne soczewki w pomieszczeniach, zaciemniają się pod wpływem UV na zewnątrz.

1 tydzień temu

Piotr Czaykowski
Słoneczna Lizbona i Transitions Inteligentne szkła. Signature - szkła jasne w pomieszczeniu, ciemne na zewnątrz jak przeciwsłoneczne.

1 tydzień temu

Rozpoczynamy wielkie testowanie Inteligentnych szkieł Transitions w słonecznej Lizbonie w znakomitym towarzystwie ????????

2 tygodni temu
Anna Dereszowska - Transitions

Anna Dereszowska Official i jej wybór - szkła Transitions.
Marka #1 pośrod szkieł fotochromowych na świecie.
#komfort #wygoda #moda

3 tygodni temu

Wspaniałej pogody na Majówkę życzy Transitions Inteligentne szkła!
Pamiętajcie o odpowiedniej ochronie wzroku, wszędzie gdzie będziecie. Bezpiecznej podróży i fantastycznych przygód weekendowych!
#transitions #inteligentneszkla #sciemnianienazawolanie

« 1 of 6 »