Inteligentne szkła

Aktualności

1 tydzień temu
Transitions video 20

Wszędzie tam gdzie jesteś, szkła Transitions dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia.
Zapytaj Optyka o Inteligentne szkła Transitions

2 tygodni temu

Przypominamy, że UV jest obecne zawsze, nawet w pochmurne dni. Chroń wzrok tak jak chronisz skórę! Szkła Transitions zapewnią Ci maksymalną ochronę zarówno w pomieszczaniach jak i na zewnątrz - także przed światłem niebieskim.
#transitions #chronwzrok #cieszsiesloncem

2 tygodni temu

Wszystkim Kobietom w dniu ich święta Transitions Inteligentne Szkła składa najserdeczniejsze życzenia
????????????

2 tygodni temu

W pomieszczeniach czy na zewnątrz najlepsza ochrona wzroku dzięki szkłom okularowym z technologią Transitions. Szkła tak bezbarwne jak każde inne kiedy jesteś w budynku, zaciemniają się na jeden z 7 kolorów pod wpływem UV, kiedy się przemieszczasz. Sprawdź, które salony optyczne oferują Inteligentne szkła Transitions www.inteligentneszkla.pl.

3 tygodni temu

Transitions XTRACtive Style Mirrors. Pokochaj fotochromowe szkła z powłoką lustrzaną. Dostępne w 10 kolorach. W pomieszczeniu szkła z delikatną poświatą, do 50% zabarwienia w samochodzie i ekstra ciemne - lustrzane na zewnątrz. Rekomendowane jako druga para okularów.

3 tygodni temu

Szukasz ekstra ochrony przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz? Wybierz szkła okularowe w wersji Transitions - zapewnij sobie maksymalny komfort!
#transitions #ochrona #jasnewpomieszczeniach #ciemnenazewnatrz

3 tygodni temu
Zdjęcia z posta użytkownika Transitions Polska Inteligentne szkła

Gwiazdy na konferencji prasowej CZAS NA WZROK 40+ w okularach Transitions. Szkła do całodziennego i całorocznego użytku. Pokochaj szkła Transitions ????????????

4 tygodni temu

Nasze dzieci, szczególnie podczas ferii i wakacji, spędzają dużo czasu na zewnątrz, ale także przed ekranami urządzeń elektronicznych w pomieszczeniach. Chrońmy ich wzrok przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego dzięki okularom Transitions. Szkła zupełnie bezbarwne w pomieszczeniach filtrują nawet dwa razy więcej światła niebieskiego niż zwykłe szkła a na zewnątrz po zabarwieniu okulary Transitions stanowią wyjątkowo mocną ochronę przed słońcem.

1 miesiąc temu

Inteligentne szkła Transitions co całorocznego i całodziennego użytku. Chroń wzrok przed szkodliwym nadmiarem światła niebieskiego zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Zapytaj Optyka o inteligentną technologię.

« 1 of 4 »

Skontaktuj się z nami

Zgody